Moje zájmy

Mé životní události po porodu mě přivedly na cestu zkoumání sebe sama. Zpočátku to byla právě čínská medicína a její taoistická filozofie, jež mě přiměla více se zamyslet nad svým životem. A protože mě již dříve přitahovaly ezo věci a práce s energií, začala jsem navštěvovat různé semináře týkající se sebepoznání, vztahů, partnerství. Začala jsem jezdit na meditační víkendy pod vedením Markéty Sulánské, které mi daly ochutnat prožitek božské přítomnosti a Božství v nás.

V letech 2015- 2018 jsem chodila do Školy osobní transformace u Jana Rychlíka, kde jsme se pomocí konstelací dívali na naše problémy a uzdravovali je. Zde jsem se seznámila s učením Oneness Univerzity v Indii, které mě dávalo odpovědi na moje otázky ohledně toho, proč se mi děje to, co se mi děje a jak s tím pracovat (více na ekam.org). Díky tomuto učení jsem začala více meditovat, všímat si svých pocitů, reakcí těla a myšlenek. Pozornost jsem začala zaměřovat více do sebe než ven. Práce s energií mě hodně bavila a tak jsem v roce 2017 absolvovala 1. stupeň Reiki dle Dr. Mikao Usui a kurz Oneness Awakening, oba u Jana Rychlíka.

Dnes denně medituji, vnímám propojení sama se sebou, s okolím, s přírodou. Zkoumám ženství, ženskou energií a sebeléčící schopnosti, objevuji sílu záměru a vizualizace v procesu léčení. Vědomý dotyk, který jsem se naučila od Gabriely Duškové a Denisy Říhy Palečkové, praktikuji v podobě masáží. Čínská medicína je velmi spirituální a když proniknete k její samé podstatě, pak s její pomocí můžete uzdravit nejen fyzické tělo, ale i duši. A to mě baví moc.

 

Více o mně

Kdo jsem

Co mě přivedlo k TCM

Moje odbornost