Reference

Čínská medicína mi pomohla zejména v rychlejší regeneraci, zejména ráno vstávám odpočatý a celý den jsem pak mnohem výkonnější. Celkově jsem změnil i životní rytmus, více relaxuji, jsem více v klidu a mnohem méně ve stresu. Zlepšilo se mi i trávení a celková imunita. Čínská medicína se mi líbila a určitě bych ji doporučil.

Peter Branyik

generální ředitel nadnárodní společnosti

Paní Vymlátilová je výborná terapeutka a skvělý člověk. Když jsem k ní přišla poprvé s atopickým ekzémem, pečlivě se mnou vše probrala, vysvětlila mi co a se zrovna děje v mém těle, čeho je to nedostatek, čeho přebytek a jak to souvisí s ekzémem a jak vše postupně uvést do rovnováhy. Podařilo se nám dostat ekzém pod kontrolu, svědění se zmírnilo téměř okamžitě po první dávce bylin a stálé se drží v mírné formě. Když jsem se někdy na paní Vymlátilovou obrátila s nějakým akutním problémem (viróza, zánět močových cest ), reagovala vždy velmi rychle. Při osobních návštěvách mi vždy vše pečlivě vysvětlila, probrala se mnou co jsem potřebovala a často jsem odcházela s pocitem AHA efektu. Nikdy nebyl problém přijít na kontrolu i s malým synem a vždy se to skvěle zvládlo.

Kateřina Mullerová

na mateřské dovolené se 3. dítětem

Radku jsem poznala na jedné sebepoznávací cestě. Tehdy jsem řešila, že nemohu již třetím rokem otěhotnět a Radce jsem se svěřila. Nabídla mi pomoc v podobě znalostí tradiční čínské medicíny a udělala mi vstupní pohovor. Doporučila mi změnu stravy a vytvořila bylinný odvar přímo mně na míru. No a za 2 měsíce jsem byla těhotná 😊 Čínskou medicínu určitě doporučuji, zejména u potíží, kde běžná medicína selhává.

Dana Řemínková

na mateřské dovolené

Pocházím z rodiny, kde skoro každý problém řeší růžovou pilulkou a v tomto duchu jsem byla vychovávaná. Jednoho dne, kdy dcera Eliška (14 let) a syn Jan (10 let) měly předepsány další antibiotika, navíc syn trpěl opakovanými infekcemi dýchacích cest, záněty průdušek a několikrát jsme podnikli „výlety“ na pohotovost s bolestmi uší, museli pravidelně 2x ročně navštěvovat oddělení alergologie-imunologie, jsem se rozhodla tento problém řešit jiným způsobem.

Dostala jsem kontakt na paní Ing. Radku Vymlátilovou, která se zabývá Tradiční čínskou medicínou (dále jen TCM). Do té doby jsem o tomto směru léčení vůbec nic nevěděla. Psal se únor 2017 a naše cesta léčby začala. Paní Vymlátilová posilovala imunitu syna i dcery, ale převážně Honzíka. Zaměřila se na posílení imunity, odstranění přebytečné horkosti z těla a celkové harmonizace osobnosti. Prvním krokem byla diagnostika dle rodinné anamnézy, jazyku a pulzu. K léčbě používala: akupunkturu a byliny ve formě kuliček. Syn se nikdy jehliček nebál a dobře spolupracoval. Paní Vymlátilová měla trpělivost a vše synovi vysvětlila. Byla jsem ráda, protože ne každý terapeut pracuje s dětmi. Postupně se stav syna začal zlepšovat a byly mu oddělením imunologie vysazeny léky na začínající astma. I průběh v době nemoci byl lehčí. Bolesti uší odezněly. Dceři Elišce byl vysazen lék na podporu imunity Broncho-Vaxom.

Po pozitivních výsledcích Honzíka jsem začala s paní Vymlátilovou spolupracovat na odstranění bolestí ramene v důsledky kalcifikace z důvodu artrózy, kdy jsem se silnými bolestmi musela na pohotovost, kde mi byly aplikovány injekce s kortikoidy. Paní Vymlátilová začala léčbu pomocí akupunktury a bylin, které byly skombinovány přímo jak se říká na míru a měnily se dle dalšího průběhu léčby. Bolesti byly odstraněny a já mohla opět plnohodnotně žít a nemyslet na bolest.

TCM mi nastavila jiný pohled na nemoc. Zaměřujeme se více na prevenci, zdravější stravování a „nehasíme požár“ na poslední chvíli. Kromě běžného způsobu při léčbě nemoci zařazujeme i podpůrnou léčbu pomocí TCM a dále se zaměřujeme i na doléčení po nemoci. S paní Ing. Radkou Vymlátilovou nadále spolupracuji, konzultuji udržovací léčbu dětí i mě samotné. Kdykoliv se na ni mohu obrátit.
I v době korona virové pandemie užíváme kromě vitaminu C, D, byliny a houby tradiční čínské medicíny.

TCM a terapeutku Ing. Radku Vymlátilovou byl doporučila každému, komu není lhostejná léčba zdraví a zaměřuje se na příčinu nemoci a předcházení nemocem. Zde více než jinde platí stará lidová moudrost, že: „Lékař léčí, příroda uzdravuje…

Ilona Malínská

speciální pedagog na ZŠ

Paní Radku Vymlátilovou s radostí doporučuji všem, kteří cítí, že nejsou úplně fit a bojují s nadváhou, bolestmi zad i častou nespavostí a únavou. Její profesionální, ale zároveň empatická a laskavá péče Vám pomůže od mnoha civilizačních neduhů, které vás trápí a zároveň nabije po každé seanci vlnou energie a pozitivního myšlení. Navíc Vám připraví komplexní program individuální péče tak, který zcela vyhovuje vašim časovým možnostem a potřebám. Učinnost jejího pozitivního přístupu ke klientovi a specializovaný komplexní program péče o zdraví pomocí technik tradiční čínské medicíny pocítíte pozitivně hned po prvních návštěvách. Individuálně sestavené bylinné směsi vašemu tělu navrátí zpět energii, vitalitu a zbaví bolesti. Při akupunktuře si zase odpočinete a na tu chvíli vypnete hlavu, což jsem zjistil, mělo velmi pozitivní efekt 😊 Obzvlášť doporučuji pro lidi v manažerských a IT profesích, kteří na sebe nemají moc času a jsou neustále ve spěchu a stresu.

Georgi Bidenko

výkonný ředitel společnosti