Masážní terapie AWAKENING

Hledáte uvolnění těla i mysli? Potřebujete zregenerovat, doplnit energie, uzdravit zdravotní potíže nebo se posunout dál ve svém životě ? Pak přijďte na masážní terapii Awakeing.

Masáž je zážitek. Awakening masáž je povýšena tím, že je v ní uložen záměr.

Hlavní úlohou masáží Awakening je propojení našeho vnitřního vnímání s realitou. Být v přítomnosti, umět přijmout realitu takovou, jaká je – to má obrovský vliv na naše zdraví, psychiku i na celý náš život.

Působením speciálních poloh prstů, tlaku a tahu se aktivují obvody, které působí na neurobiologickou složku člověka. Tyto obvody aktivují programy v nevědomí a zároveň je uvolnují.  Velkou úlohu hraje záměr, který je do této metody vložen.

Awakening znamená probuzení (prožitku). Jde o probuzení naší vnitřní síly (kundaliní energie), naší podstaty v nás, jde o probuzení a uzdravení naší rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány,páteř, systémy), ale také se dotýká mnohem hlubších vrstev – úrovni psychické, duševní, metafyzické. Je to přímá cesta ke zdroji. Je to napojení.

Masážní terapie Awakening pomáhá od bolesti zad, kloubů, přináší uvolnění, zklidnění mysli, pročištění lymfatického systému a detoxikaci orgánů. Pomáhá při alergiích, astmatu, nespavosti, nervozitě, velkém napětí, špatném trávení, menstruačních problémech a mnoha dalších i chronických stavů. Jde o zdravotní, preventivní i léčebnou metodu.

Během terapie dochází vlivem práce s páteří k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná, velmi příjemná a hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity, prací s akupresurními body a aktivací kundaliní energie, dochází také k neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku.

Tato masáž působí na třech úrovních:

  1. úroveň fyzická – regenerace, omlazení, zdraví, úleva od bolesti.
  2. úroveň energetická–  probuzení kundalini, masáž meridiánů.
  3. úroveň spirituální–práce se záměrem, mantrou a dikšou, aktivuje vědomí v čakrách.

Součástí Awakeningu je aktivace vyššího vědomí v našich centrech a tím dochází k lepšímu uzdravování a duchovnímu růstu.  Na závěr klient obdrží Dikšu – Požehnání milosti. Dikša způsobuje neurobiologickou změnu, čímž se následně změní vaše vnímání reality.

Pokud se pravidelně pracuje na probuzení kundaliní a praktikuje se probuzení energetického okruhu, kundaliní pomáhá léčit i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli.

 

Nabízím ještě tyto služby

Akupunktura

Baňkování

Dietetika

Fytoterapie

Moxování

Qi Gong